Про нас

Український Центр Європейської Політики (УЦЄП) – це незалежний аналітичний центр аналізу та вироблення політики, який був заснований  у 2015 році.

Наше головне завдання  – сприяти проведенню важливих реформ в Україні задля забезпечення демократичного розвитку, сталого економічного зростання та ефективного виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, з особливим акцентом на Зону вільної торгівлі з Євросоюзом .

Пріоритетні напрямки діяльності:

  • підготовка та розповсюдження експертно-аналітичних матеріалів для сприяння євроінтеграційним реформам в Україні;
  • популяризація європейських цінностей в українському суспільстві;
  • інформування суспільства про можливості і переваги тісної співпраці з ЄС;
  • сприяння посиленій економічній, політичній та торгівельній співпраці України з Європейським Союзом;
  • інформування міжнародної спільноти про виклики і досягнення в здійсненні Україною реформ, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

Експерти

виконавчий директор УЦЄП

аналітик, експерт з питань енергетики та фінансів

експерт з міжнародних відносин

бухгалтер УЦЄП

медіа-координатор

експерт з європейського права

Правління

Голова правління, експерт з торгівельного права, з питань адаптації законодавства відповідно до вимог ЄС, член переговорної команди щодо Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

заступник Голови правління, президент Українського клубу аграрного бізнесу. Провідний фахівець  агрерного та харчового секторів економіки України.

 

член Правління, медіа-експерт. Має понад 30 років досвіду роботи на радіо, у друкованих ЗМІ, на телебаченні (журналіст, редактор, ведучий).