fbpx

Основний відправний пункт цього оглядового матеріалу полягає у прагненні перевірити таку гіпотезу: щоб бути теоретично міцним, структурно стабільним і оперативно спроможним, особливий варіант інтеграції ЄС та України має постати як синергетичний двосторонній рух.

Відповідно до цієї тези, розділи цієї праці (теоретичний, структурний та оперативний) методологічно спиратимуться на дискурс-аналіз і відстеження процесів, враховуючи плюралістичний підхід цієї доповіді. З історичного погляду це найкращий час, щоб розглянути численні невідповідності у взаємодії між ЄС та Україною. З огляду на «революцію управління» в Україні та майбутнє оновлення складу Європейської комісії в ЄС, обидві сторони вже отримали власне «домашнє завдання», яке потрібно виконати, щоб вийти на вищий рівень взаємозв’язків.

Можна стверджувати, що сторони зараз постали перед низкою проблем, і багато з цих проблем є спільними для обох партнерів. Хоч як це парадоксально, саме в такому контексті цей матеріал спрямовано на виявлення належних рамок, в яких ЄС та Україна зможуть синергетично об’єднати свої позитивні наміри, орієнтовані на інтеграцію, якщо й далі прагнуть спілкуватися між собою на партнерських геостратегічних засадах. Багато в чому, як з’ясовано в цій доповіді, посилена всебічна інтеграція ЄС та України не лише втілює в собі базову функцію державництва, але й може стати питанням виживання для обох сторін.

 

Автор: Влад Вернигора

Редактори: Любов Акуленко, Дмитро Науменко

 

ЗАВАНТАЖИТИ