fbpx

Громадська організація «Український центр європейської політики» (надалі ГО «УЦЄП») оголошує тендер на закупівлю робіт з проведення соціологічного опитування в рамках дослідження проведення технічних оглядів колісних транспортних засобів та підготовку аналітичного звіту за результатами вказаного соціологічного опитування.

Джерело фінансування закупівлі: За рахунок коштів проекту «Analytical support and advocacy promotion of AA/DCFTA sectoral reforms», який виконується в рамках програми  Matra European Partnership та фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів.

Предмет закупівлі

Проведення соціологічного опитування (на основі підготовлених питань, що додаються) чотирьох категорій респондентів, а саме:

 1. Водіїв транспортних засобів;
 2. Користувачів послуг з пасажирських перевезень;
 3. Юридичних осіб – власників транспортних засобів, як здійснюють пасажирські та вантажні перевезення;
 4. Станцій технічного обслуговування/офіційних дилерів (дистриб’юторів)/пунктів технічного огляду.

Термін виконання робіт:

 • Подання ГО «УЦЄП» результатів соціологічного опитування не пізніше 07.10.2018.
Обов’язкові технічні та кваліфікаційні вимоги до предмета закупівлі Документи, які підтверджують відповідність вимогам
Лот 1 Соціологічне опитування має включати опитування наведених нижче обов’язкових категорій респондентів (питання для опитування додаються).
Категорії респондентів:

1.     Водіїв транспортних засобів (національно репрезентативна вибірка; метод опитування — особисті інтерв’ю);

2.     Користувачів послуг з пасажирських перевезень (національно репрезентативна вибірка; метод опитування — особисті інтерв’ю);

3.     Юридичних осіб – власників транспортних засобів, які здійснюють пасажирські та вантажні перевезення (учасник має запропонувати і обґрунтувати вибірку та метод опитування);

4.     Станцій технічного обслуговування/офіційних дилерів (дистриб’юторів)/пунктів технічного огляду (учасник має запропонувати і обґрунтувати вибірку та метод опитування).

Тендерна пропозиція

 

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі комерційної пропозиції, офіційного листа чи в іншій формі з обов’язковим врахуванням усіх обов’язкових технічних та кваліфікаційних вимог до предмета закупівлі та учасника тендеру.
 2. Зведений бюджет проекту з розбивкою по кожному етапу робіт.
 3. Портфоліо виконаних робіт, яке підтверджує наявність досвіду проведення соціологічних опитувань. Підтвердження щонайменше трьох років проведення соціологічних опитувань (якщо заявка подається від консорціуму, то таке підтвердження має бути наданим для кожного з учасників консорціуму).
 4. Резюме основних виконавців проекту та/або перелік консультантів, яких організація планує залучати в ході вказаного соціологічного опитування.
 5. План-графік виконання робіт.
 6. Копії Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи чи ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; Свідоцтва платника ПДВ (за умови реєстрації платником ПДВ); Свідоцтва про сплату єдиного податку; Витяги з реєстрів платників ПДВ та/або платників єдиного податку. Якщо консорціум — такі документи мають бути надані для кожного з учасників консорціуму.
 7. Будь-які інші документи, що можуть бути корисними для оцінки пропозиції (рекомендаційні листи, тощо).
 8. Копія документу, що підтверджує членство організації (принаймні одного членів консорціуму, якщо заявку подає консорціум) у Соціологічній асоціації України та/або ESOMAR.

Уповноважені особи ГО «УЦЄП», уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Додаткову інформацію щодо предмету закупівлі можна отримати за телефонами: (093) 596-00-89 Ольга Кулик, е-mail okylik@gmail.com.

 

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКАМИ

 1. Учасники мають подавати пропозиції у вигляді сканованих копій документів на електронну адресу: press@ucep.org.ua
 2. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи (скановані копії), які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 8 місяців з датиподання тендерної пропозиції. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 3 місяці.
 6. До участі у оцінці тендерних пропозицій тендерним комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення.

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • участь у закупівлі пов’язаних осіб  або ж змова учасників тендеру забороняється (це не поширюється на заявку, подану від консорціуму кількох учасників). У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих ГО «УЦЄП»;
 • оплата робіт проводитиметься у лютому 2019 року та після прийняття робіт і підписання відповідного акту приймання – передачі.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

07.08.2018, до 18 год. 00 хв. за київським часом.

Методика обрання переможця тендеру. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Тендерним комітетом відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій тендерним комітетом обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною, та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 5 (п’яти) календарних днів, наступних за останнім днем приймання тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 календарні дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів електронною поштою.

ПИТАННЯ ЗАВАНТАЖИТИ