fbpx

Громадська організація «Український центр європейської політики» оголошує тендер на послуги з організації та логістичного супроводу виїзної стратегічної сесії 24-25 квітня 2019 року в рамках проекту «Посилення iнституційної спроможності ГО «УЦЄП» як аналітичного центру».

Бажане місце проведення заходу – Київська область, також розглядаються Чернігівська, Полтавська та Черкаська області. Обов’язкові вимоги до конференц-зали – розмір 40-50 м2, денне освітлення, відсутність колон, можливість вішати на стіну тканини для фасилітації та використовувати малярний скотч, організація кава-брейків в іншому приміщенні.

До участі у тендері запрошуються компанії, фізичні особи-підприємці, які надають послуги з організації і проведення заходів. Для фінансового звітування за проведені заходи виконавець повинен буде надати копії первинної документації про розрахунок із третіми сторонами, а саме: рахунок-фактура від готелів/баз; платіжне доручення; акт надання робіт між готелем/базою та контрагентом; прайс-листи на харчування (кава-паузи, обіди), якщо організація відбувалась контрагентом; прайс-лист на технічне та транспортне забезпечення; оригінали проїзних документів (квитки). Цей перелік не є вичерпним.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає технічному завданню і пропонує оптимальне співвідношення ціна-якість.

Тендерна пропозиція повинна бути подана на офіційному бланку учасника тендеру (з підписом та печаткою) та контактною інформацією.

До тендерної пропозиції потрібно долучити такі додатки:

  1. Кошторис заходу за зразком, що додається.
  2. Сканована копія витягу з Державного реєстру із інформацією про учасника тендера.
  3. Вартість пропонованих послуг. Ціни необхідно зазначати враховуючи ПДВ та додатково вказати % за надання послуг. Цінова пропозиція повинна надаватись у гривнях.
  4. Стислий опис попереднього досвіду учасника тендеру щодо організації подібних заходів.

 Останній термін подання тендерних пропозицій – 12:00  15 квітня 2019 року.

Тендерні пропозиції та уточнюючі питання надіслати електронною поштою на адресу press@ucep.org.ua    У темі електронного листа прохання вказати «Тендер_логістика».

Кошторис заходу (завантажити)