fbpx

Громадська організація «Український центр європейської політики» (далі – ГО «УЦЄП») запрошує вас взяти участь у тендері щодо надання послуг з адвокації на національному рівні проєкту «Впровадження європейських практик в управлінні ТПВ» та надіслати цінову пропозицію до 17:00 22 лютого 2021 року.

Послуги будуть надаватись в рамках ініціативи «Впровадження європейських практик в управлінні ТПВ», що виконує ГО «УЦЄП» в рамках проекту «Глобальний проєкт “Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля”», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Уряду Німеччини.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ:

Мета послуг – надати послуги з адвокації на національному рівні.

Експерт/ка аналізує національне законодавство в сфері поводження з ТПВ. Розробляє план адвокації проєкту. Комунікує з ключовими стейкхолдерами проєкту та проводить публічні заходи щодо впровадження кращих практик ЄС в сфері поводження з ТПВ.

Етапи та опис наданих послуг:

  1. Аналіз потреб та розробка адвокаційної кампанії на національному рівні відповідно до цілей і задач проєкту та з урахуванням вимог GIZ та національного законодавства в сфері ТПВ, основних стейкхолдерів проекту на національному рівні.
  2. Постійна комунікація з ключовими стейкхолдерами проєкту: он-лайн та офф-лайн зустрічі (щонайменше дві зустрічі на місяць).
  3. Співпраця з робочою групою «За сміттєву реформу 2207-1д» до складу якої входять депутати ВРУ, Комітету з питань екологічної політики та природокористування, їхні помічники та екокоаліція громадських організацій. Робоча група була створена задля доопрацювання законопроєкту та внесення правок до нього.
  4. Організація та проведення заходів адвокаційної кампанії, що включатимуть в себе чотири заходи з ключовими стейкхолдерами на такі теми як «Зустріч бізнесу та представників органів влади на тему налагодження комунікації з тими, хто продукує пластик та заготівельниками RDF палива», «Зустріч з ключовими стейкхолдерами щодо презентації BREF аналізу» тощо. Перелік заходів тем формуватиметься відповідно до запиту ключових стейкхолдерів проєкту (за погодження з GIZ).
  5. Реалізація адвокаційної кампанії, організація заходів в рамках затвердженого плану.
  6. Організація та проведення зустрічей з ключовими стейкхолдерами на національному рівні щодо коригування та внесення пропозицій до адвокаційного плану.
  7. Підготовка звіту за результатами адвокаційної кампанії з урахуванням вимог GIZ.

Термін виконання робіт: лютий – серпень 2021 року, загальною кількістю експерт-днів – 80. В рамках конкурсу буде підтримано одну пропозицію, що відповідає технічному завданню і пропонує оптимальне співвідношення ціна-якість.

Просимо направляти заповнену та підписану пропозицію (за зразком) та CV на електронну адресу: press@ucep.org.ua

Для вашої зручності, в додатку до листа ви можете знайти приклад бланку для заповнення комерційної пропозиції.

Для уточнень просимо звертатись за телефоном +38 067 461 81 80.

Примітки:

  • Пропозиція має бути подана в національній валюті та вказано, чи слід враховувати ПДВ
  • У пропозиції обов’язково повинна бути зазначено термін її дії.

БЛАНК_адвокація на національному рівні