Громадська організація «Український центр європейської політики» (далі – ГО «УЦЄП») запрошує вас взяти участь у тендері щодо надання послуг з адвокації на національному рівні проєкту «Впровадження європейських практик в управлінні ТПВ» та надіслати цінову пропозицію до 17:00 22 лютого 2021 року.
Послуги будуть надаватись в рамках ініціативи «Впровадження європейських практик в управлінні ТПВ», що виконує ГО «УЦЄП» в рамках проекту «Глобальний проєкт “Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля”», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Уряду Німеччини.
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ:
Мета послуг – надати послуги з адвокації на національному рівні.
Експерт/ка аналізує національне законодавство в сфері поводження з ТПВ. Розробляє план адвокації проєкту. Комунікує з ключовими стейкхолдерами проєкту та проводить публічні заходи щодо впровадження кращих практик ЄС в сфері поводження з ТПВ.
Етапи та опис наданих послуг:
- Аналіз потреб та розробка адвокаційної кампанії на національному рівні відповідно до цілей і задач проєкту та з урахуванням вимог GIZ та національного законодавства в сфері ТПВ, основних стейкхолдерів проекту на національному рівні.
- Постійна комунікація з ключовими стейкхолдерами проєкту: он-лайн та офф-лайн зустрічі (щонайменше дві зустрічі на місяць).
- Співпраця з робочою групою «За сміттєву реформу 2207-1д» до складу якої входять депутати ВРУ, Комітету з питань екологічної політики та природокористування, їхні помічники та екокоаліція громадських організацій. Робоча група була створена задля доопрацювання законопроєкту та внесення правок до нього.
- Організація та проведення заходів адвокаційної кампанії, що включатимуть в себе чотири заходи з ключовими стейкхолдерами на такі теми як «Зустріч бізнесу та представників органів влади на тему налагодження комунікації з тими, хто продукує пластик та заготівельниками RDF палива», «Зустріч з ключовими стейкхолдерами щодо презентації BREF аналізу» тощо. Перелік заходів тем формуватиметься відповідно до запиту ключових стейкхолдерів проєкту (за погодження з GIZ).
- Реалізація адвокаційної кампанії, організація заходів в рамках затвердженого плану.
- Організація та проведення зустрічей з ключовими стейкхолдерами на національному рівні щодо коригування та внесення пропозицій до адвокаційного плану.
- Підготовка звіту за результатами адвокаційної кампанії з урахуванням вимог GIZ.
Термін виконання робіт: лютий – серпень 2021 року, загальною кількістю експерт-днів – 80. В рамках конкурсу буде підтримано одну пропозицію, що відповідає технічному завданню і пропонує оптимальне співвідношення ціна-якість.
Просимо направляти заповнену та підписану пропозицію (за зразком) та CV на електронну адресу: press@ucep.org.ua
Для вашої зручності, в додатку до листа ви можете знайти приклад бланку для заповнення комерційної пропозиції.
Для уточнень просимо звертатись за телефоном +38 067 461 81 80.
Примітки:
- Пропозиція має бути подана в національній валюті та вказано, чи слід враховувати ПДВ
- У пропозиції обов’язково повинна бути зазначено термін її дії.