fbpx

Громадська організація «Український центр європейської політики» (далі – ГО «УЦЄП») запрошує вас взяти участь у тендері щодо надання послуг з дизайн супроводу академії «Zero Waste Academy» проєкту «Впровадження європейських практик в управлінні ТПВ» та надіслати цінову пропозицію до 17:00 22 січня 2021 року.

Послуги будуть надаватись в рамках ініціативи «Впровадження європейських практик в управлінні ТПВ», що виконує ГО «УЦЄП» в рамках проекту «Глобальний проєкт “Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля”», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Уряду Німеччини.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ:

Мета послуг – надати послуги з дизайн супроводу академії «Zero Waste Academy» (надалі – Академії).

Етапи та опис наданих послуг:

  1. Адаптація та актуалізація логотипу Академії для проєкту з урахуванням вимог GIZ.
  2. Адаптація та актуалізація стилістики Академії для проєкту з урахуванням вимог GIZ: стилі оформлення текстів, презентацій, шрифти тощо.
  3. Створення ескізів і макетів, виконання робіт з художнього оформлення презентацій (підкладок) лекторів та проектів, звітів, публікацій, інформаційних матеріалів тощо.
  4. Вчасне та якісне виконання художньо-оформлювальних робіт за вказівкою координатора Академії та/або смм-менеджера Академії.
  5. Внесення правок в проекти художнього оформлення за вказівкою координатора Академії та/або експерта з управління проєктом з урахуванням вимог GIZ.
  6. Розміщення матеріалів в режимі онлайн у вільному доступі для використання проєктною командою та/або представниками GIZ.

Термін виконання робіт: січень – серпень 2021 року, загальною кількістю експерт-днів – 80. В рамках конкурсу буде підтримано одну пропозицію, що відповідає технічному завданню і пропонує оптимальне співвідношення ціна-якість.

Просимо направляти заповнену та підписану пропозицію (за зразком) та CV на електронну адресу: press@ucep.org.ua.

Для вашої зручності, в додатку до листа ви можете знайти приклад бланку для заповнення комерційної пропозиції.

Для уточнень просимо звертатись за телефоном +38 067 461 81 80.

Примітки:

  • Пропозиція має бути подана в національній валюті та вказано, чи слід враховувати ПДВ
  • У пропозиції обов’язково повинна бути зазначено термін її дії.

Наперед дякуємо за співпрацю

ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛИ

БЛАНК_дизайн супровід академії

Оголошення_дизайн супровід академії