fbpx

Громадська організація «Український центр європейської політики» (далі – ГО «УЦЄП») запрошує вас взяти участь у тендері на надання послуг з розробки дослідження змін законодавства ЄС щодо електронної торгівлі.

Просимо надіслати тендерну пропозицію до 23:59 8 лютого 2022 року на поштову скриньку press@ucep.org.ua.

Послуги будуть надаватись в рамках проєкту «Моніторинг та адвокація виконання Додатку XVII-3 про телекомунікаційні послуги в рамках Угоди про асоціацію в частині довірчих послуг та електронної комерції», який фінансується Міжнародним фондом “Відродження”.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ:

Мета послуг – дослідити зміни та обгрунтування гармонізації національного законодавства України з правовими актами ЄС (а саме: DSA, DMA) щодо регулювання електронної торгівлі, цифрових послуг та маркетплейсів.

Етапи та опис наданих послуг:

Розділ I. Аналіз змін законодавтсва ЄС Digital Services Act (DSA)
В цьому розділі мають бути надані рекомендації щодо комплексу дій для включення інновацій Європейського законодавства в частині цифрових сервісів до чинного законодавства України та проведена оцінка впливу змін на розвиток  електронної комерції та приєднання України до єдиного цифрового ринку (ЄЦР) ЄС.

Розділ II. Аналіз змін законодавтсва ЄС Digital Markets Act (DMA)

В цьому розділі мають бути надані рекомендації щодо комплексу дій для включення інновацій Європейського законодавства в частині великих онлайн торгівельних майданчиків/маркетплейсів  до чинного законодавства України та проведена оцінка впливу змін на розвиток  електронної комерції та приєднання України до єдиного цифрового ринку (ЄЦР) ЄС.

Розділ III. Розробка та проведення опитування основних операторів ринку електронної комерції в України з метою виявити їх готовність до змін та інформованість щодо запропонованих правил

Розробити методологію опитування з метою запобігання надмірності регулювання та підвищення обізнаності операторів ринку електронної комерції та при можливості провести таке опитування українських маркетплейсів.

Термін виконання робіт: лютий-перша половина квітня (орієнтовно 2,5 місяці) 2022 року.

В рамках тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідатиме технічному завданню і пропонуватиме оптимальне співвідношення ціна-якість.

Оцінка пропозицій буде здійснюватися виходячи з запропонованої вартості послуг та досвіду.

Вимоги до кандидата: досвід у сфері аналізу законодавства ЄС, а також досвід у сфері електронної комерції та механізмів роботи маркетплейсів.

Пакет документів включає заповнену та підписану пропозицію (за зразком), CV, реєстраційні документи ФОП/ТОВ.

Електронна адреса для надсилання повного пакету документів: press@ucep.org.ua.

Для вашої зручності, в додатку до листа ви можете знайти приклад бланку для заповнення пропозиції.

Для уточнень просимо звертатись за телефоном +38 067 461 81 80.

Примітки:

  • Пропозиція має бути подана в національній валюті та вказано, чи слід враховувати ПДВ
  • У пропозиції обов’язково повинно бути зазначено термін її дії.

Наперед дякуємо за співпрацю!