fbpx

Громадська організація «Український центр європейської політики» (надалі ГО «УЦЄП») оголошує тендер на закупівлю робіт з розробки оновленої структури і дизайну користувацького інтерфейсу інформаційного онлайн-моніторингового продукту «Навігатор Угоди», який призначений для моніторингу виконання Україною зобов’язань, визначених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

Джерело фінансування закупівлі: кошти проєкту «Посилення інституційної спроможності ГО «УЦЄП» як аналітичного центру», що реалізується в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Предмет закупівлі

Розробка оновленої структури і дизайну користувацького інтерфейсу інформаційного онлайн-моніторингового продукту «Навігатор Угоди», який призначений для моніторингу виконання Україною зобов’язань, визначених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

 • проектування оновленої структури інформаційного продукту;
 • розробка дизайну користувацького інтерфейсу інформаційного продукту (візуалізація та формат);
 • підбір шрифтів;
 • підготовка вихідних файлів для майбутньої імплементації.

Термін виконання робіт: 2 місяці

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі комерційної пропозиції, офіційного листа чи в іншій формі з обов’язковим врахуванням усіх обов’язкових технічних та кваліфікаційних вимог до предмета закупівлі та учасника тендеру.
 2. Зведений бюджет проекту – детальний бюджет проекту з розбивкою по кожному етапу робіт.
 3. Портфоліо виконаних робіт, яке підтверджує наявність досвіду створення інтерактивної інфографіки та веб-аплікацій спрямованих на доступну подачу читачам великих масивів даних.
 4. Резюме основних виконавців проекту та/або перелік консультантів, яких організація планує залучати в ході розробки програмного забезпечення із зазначенням основних їх функцій.
 5. План-графік виконання робіт.
 6. Копії Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи чи ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; Свідоцтва платника ПДВ (за умови реєстрації платником ПДВ); Свідоцтва про сплату єдиного податку; Витяги з реєстрів платників ПДВ та/або платників єдиного податку.
 7. Будь-які інші документи, що можуть бути корисними для оцінки пропозиції (рекомендаційні листи, тощо).

До участі у тендері запрошуються компанії та/ або фізичні особи-підприємці, які мають досвід з розроблення методології та структури дослідження (досвід роботи у громадському секторі буде перевагою). У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає технічному завданню і пропонує оптимальне співвідношення ціна-якість.

Для участі у тендері потрібно надати такі документи:

 • Тендерну пропозицію із зазначенням контактної інформації, вартості послуг, стислого опису попереднього досвіду учасника тендеру щодо розроблення методології та структури дослідження.
 • Реєстраційні документи компанії та/ або фізичної особи-підприємця.

Останній термін подання тендерних пропозицій – 16:00  22 червня 2020 року.

Тендерні пропозиції та уточнюючі питання надіслати електронною поштою на адресу press@ucep.org.ua.

У темі електронного листа прохання вказати «Тендер_послуги».