fbpx

9 грудня відбудеться презентація звіту «Україна та Угода про асоціацію: моніторинг виконання за 1 липня  – 1 листопада 2016 роки», яка розпочнеться o 15:00 в галереї «Tauvers Gallery international», за адресою м.Київ, вул. Ольгинська 6. Організатори – ГО «Український центр європейської політики» за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

У заході візьмуть участь Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, депутат Європарламенту Іван Штефанець, керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн, представники іноземних посольств, народні депутати, профільні заступники міністрів, а також представники громадянського суспільства.

Під час заходу відбудеться презентація результатів другого експертного моніторингу щодо виконання Україною зобов’язань в частині адаптації законодавства до вимог ЄС.

Зокрема, експерти презентують прогрес у адаптації національного законодавства у 6-ти сферах: енергетика, соціальна політика, довкілля, охорона здоров’я, діяльність компаній та податкова політика у період  2015 рік – листопад 2016 року. Також у другому моніторингу було розглянуто дві додаткові сфери – фітосанітарну та публічні закупівлі.

Учасники обговорять досягнуті результати та проблемні питання, що виникають під час адаптації законодавства.

Запрошені спікери:

–  Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції;

–  Іван Штефанець, депутат Європарламенту;

–  Габріеле Бауманн, керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні;

Сергій Петухов, заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції;

– Оксана  Сивак, заступник Міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції;

– Любов Акуленко, виконавчий директор УЦЄП.

Модератор заходу: Наталя Соколенко, ведуча «Громадського радіо».

Робоча мова заходу – українська, буде забезпечено синхронний переклад з/на англійську.

Контакти для акредитації: Світлана Майструк, медіа-координатор, 0977646067, press@ucep.org.ua