fbpx

!Flags6 липня o 19:00 у «FEDORIV Hub» (вул. Велика Васильківська 5) відбудеться офіційна презентація першого системного звіту «Україна та Угода про асоціацію: моніторинг виконання за 2014-2016 роки».
Організатори – ГО «Український центр європейської політики» за підтримки Офісу віце-прем’єра з питань європейської інтеграції.
У заході візьмуть участь Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції, народні депутати, профільні заступники міністрів, а також представники громадянського суспільства.
Під час заходу відбудеться презентація результатів першого експертного моніторингу щодо виконання Україною зобов’язань в частині адаптації законодавства до вимог ЄС.
Зокрема, експерти презентують прогрес у адаптації національного законодавства у 4-х сферах: енергетика, транспорт, довкілля, охорона здоров’я за 2014 – І півріччя 2016 року. Окрім того, учасники обговорять досягнуті результати та проблемні питання, що виникають під час адаптації законодавства.
Запрошені спікери:
Ян Томбінський, голова Представництва Європейського Союзу в Україні;
Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції;
Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції;
Микола Кузьо, заступник Міністра екології та природних ресурсів України;
Ольга Бєлькова, народний депутат, заступник Голови комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ВРУ;
Олексій Криченко, народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я;
Любов Акуленко, виконавчий директор УЦЄП.
Модератор заходу: Андрій Куликов, журналіст та ведучий «Громадського радіо»
Робоча мова заходу – українська.
Контакти для акредитації: Світлана Майструк, медіа-координатор, 097 764 60 67, press@ucep.org.ua