fbpx

Громадська організація «Український центр європейської політики»  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади аналітика/ині. 

«Український центр європейської політики» з 2016 року проводить регулярний незалежний моніторинг виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, розробляє аналітичні дослідження щодо оптимальних шляхів імплементації норм європейського законодавства в Україні, здійснює адвокацію євроінтеграційних реформ, підвищує обізнаність населення стосовно переваг від виконання Україною Угоди про асоціацію.

Головні завдання, які покладаються на аналітика/иню:

 • Участь у підготовці  аналітичних та моніторингових продуктів ГО «УЦЄП»;
 • Здійснення періодичного моніторингу ситуації у розрізі обраних секторів Угоди про асоціацію з метою оновлення онлайн-моніторингової системи “Навігатор Угоди”;
 • Підготовка спеціалізованих аналітичних продуктів для потреб адвокаційної кампанії, що пов’язані з аналізом окремих положень національного законодавства України та acquis communautaire Європейського Союзу;
 • Ведення комунікації з вузькопрофільними секторальними експертами у різних сферах Угоди про асоціацію, формування для них завдань у рамках підготовки того чи іншого аналітичного продукту, перевірка отриманих результатів, їхня адаптація під цілі та формат певного дослідження;
 • Ведення комунікації з ключовими зацікавленими особами з уряду та Парламенту в рамках адвокаційних кампаній, участь у спеціалізованих адвокаційних публічних заходах;
 • Долучення до підготовки аплікаційних заявок на отримання фінансування з боку донорів (або інших замовників ГО «УЦЄП») та підготовці регулярних звітів, які стосуються виконання проектів ГО «УЦЄП».

 Вимоги до кандидатів:

 1.  Вища юридична чи економічна освіта.
 2.  Знання європейського права.
 3. Добре розуміння євроінтеграційних процесів, також інституційної побудови Європейського Союзу та подій, що відбуваються в ЄС.
 4. Досвід самостійної підготовки аналітичних / адвокаційних матеріалів на тему проведення реформ в Україні (особливо в частині адаптації українського законодавства до законодавства ЄС).
 5. Досвід підготовки добре структурованих, логічних та простих для розуміння інформаційних продуктів (звіти, статті, аналітичні записки, технічні завдання для інфографіки, блоги, повідомлення для соціальних мереж та інше) вітається.
 6. Вільне володіння українською та англійською мовами (advanced level). Володіння іншими мовами вітається.
 7. Орієнтованість працювати на результат в обмежених часових рамках та бути частиною команди.
 8. Креативність, ініціативність, висока мотивація, готовність до динамічної та напруженої роботи.

Умови роботи:

 • Повна зайнятість;
 • Дружня та молода команда;
 • Заробітна плата за результатами співбесіди;
 • Можливість рости та розвиватися.

Якщо Ви зацікавилися вакансією, просимо надіслати CV та мотиваційний лист на адресу press@ucep.org.ua.
Тему листа просимо вказувати за зразком: “Аналітик/иня_ПІБ”

Кінцевий термін подачі документів – 22 грудня 2020 р.

Відібраним за результатами першого етапу співбесід кандидатам буде запропоновано виконання тестового завдання.