fbpx

Громадська організація «Український центр європейської політики»  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади молодшого/ї аналітика/ині. 

«Український центр європейської політики» з 2016 року проводить регулярний незалежний моніторинг виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, розробляє аналітичні дослідження щодо оптимальних шляхів імплементації норм європейського законодавства в Україні, здійснює адвокацію євроінтеграційних реформ, підвищує обізнаність населення стосовно переваг від виконання Україною Угоди про асоціацію.

Головні завдання, які покладаються на молодшого/у аналітика/иню:

 • Пошук, первинна обробка та інтерпретація даних, необхідних для підготовки аналітичних, адвокаційних та моніторингових продуктів ГО «УЦЄП»;
 • Участь у підготовці  аналітичних та моніторингових продуктів ГО «УЦЄП»;
 • Пошук інформації (за запитом) у розрізі обраних секторів Угоди про асоціацію з метою здійснення регулярного їх моніторингу та оновлення онлайн-моніторингової системи “Навігатор Угоди”;
 • Участь у підготовці публічних заходів, підтримка у веденні комунікації з вузькопрофільними секторальними експертами у різних сферах Угоди про асоціацію та ключовими зацікавленими особами з уряду та Парламенту;
 • Долучення до підготовки аплікаційних заявок на отримання фінансування з боку донорів (або інших замовників ГО «УЦЄП») та підготовці регулярних звітів, які стосуються виконання проектів ГО «УЦЄП».

 Вимоги до кандидатів:

 1. Вища юридична, економічна чи політологічна освіта (можливо незавершена, рівень – магістр).
 2. Знання європейського права.
 3. Добре розуміння євроінтеграційних процесів, а також інституційної побудови Європейського Союзу та подій, що відбуваються в ЄС.
 4. Вільне володіння українською та англійською мовами (upper intermediate or advanced level). Володіння іншими мовами вітається.
 5. Орієнтованість працювати на результат в обмежених часових рамках та бути частиною команди.
 6. Креативність, ініціативність, висока мотивація, готовність до динамічної та напруженої роботи.

Умови роботи:

 • Повна зайнятість;
 • Дружня та молода команда;
 • Заробітна плата за результатами співбесіди;
 • Можливість рости та розвиватися.

Якщо Ви зацікавилися вакансією, просимо надіслати CV та мотиваційний лист на адресу press@ucep.org.ua.
Тему листа просимо вказувати за зразком: “Молодший/а аналітик/иня_ПІБ”

Кінцевий термін подачі документів – 22 грудня 2020 р.

Відібраним за результатами першого етапу співбесід кандидатам буде запропоновано виконання тестового завдання.