fbpx

Сьогодні 9 лютого президент України Володимир Зеленський перебуває у Брюсселі, де проводить зустрічі з європейськими високопосадовцями. Зокрема, голова державу виступив на засідання Європарламенту.

«Європейський шлях життя — це те, що сучасна мирна Європа дає світу зараз. Європейський спосіб життя, європейські правила життя. Це про те, коkи кожен і кожна мають значення. Це верховенство права. Коли держави прагнуть бути соціальними, а суспільства відкритими. Коли різноманіття є цінністю, а цінності різних поєднані справедливою рівністю. Коли кордони не порушені, але їхній перетин не відчувається Коли люди вірять у «завтра» і готові вийти на площу, щоб вибороти своє завтра. Коли між президентом і протестувальником лише один бар’єр — чесні вибори. І для України цей європейський шлях життя — це шлях додому», — зазначив Володимир Зеленський у своєму виступі.

Також Президент України висловив надію, що ЄС готує позитивну оцінку перебігу реформ в Україні для прискорення початку перегорів про вступ до Європейського союзу.

«Вперше в історії Європейський союз надає військову підтримку такого масштабу. І вперше в історії готує позитивну оцінку внутрішнім реформам в європейській країні, яка захищається у цій тотальній війни, і одночасно воюючі ми модернізовуємо свої інституції. Ми наближаємось до Євросоюзу. Україна буде членом Європейського союзу», — наголосив Зеленський.

Нагадаємо, що 8 лютого у Парижі Володимир Зеленський мав зустріч із президентом Франції Еммануелем Макроном і Федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом.