fbpx

Тривалість проекту: квітень-жовтень 2019

Реалізовано за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Еко-кемп «Від сміття до добробуту», що проходив з 18 по 20 липня 2019 р., є комунікаційним заходом проекту «Покращення якості послуг в сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), організований командою ГО «Український центр європейської політики» та проведений Програмою «U-LEAD з Європою».

В Еко-кемпі взяли участь близько 50 представників ОТГ Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, а також Запорізької та Кіровоградської областей, які пройшли 5 модулів навчання протягом першої половини 2019 року та отримали всю теоретичну базу, необхідну для розробки та впровадження місцевих планів дій з управління побутовими відходами.

В рамках заходу «Еко-кемпу «Від сміття до добробуту» представники пілотних громад працювали з командою фасилітаторів в рамках фасилітаційної гри над темою поводження з побутовими відходами на місцях з використанням сучасних методик дизайн-мислення. Також учасники мали можливість зустрітися та обмінятися досвідом з експертами у різних сферах управління відходів.

Протягом заходу учасники переглянули театральної виставу на екологічну тематику «The 7even» та взяли участь у спеціально розробленій аудіо прогулянці.